WJAZD PIERWSZĄ BRAMĄ

U NAS ZAPŁACISZ KARTĄ!

tel. 91 852 17 86
Pyrzyce
ul. Jana Pawła II 4
Profesjonalny Serwis Opon i Felg
NASZE MASZYNY MAJĄ
HOMOLOGACJĘ FIRM:
projekt i wykonanie:
IGEO Agencja Reklamowa
Copyright © 2016
WulMar Serwis Opon
WJAZD PIERWSZĄ BRAMĄ

PROFESJONALIZM
DOŚWIADCZENIE
MIŁA OBSŁUGA


Zadowolony Klient
PROSTOWANIE I RENOWACJA FELG
Felgi prostujemy na profesjonalnej maszynie Koenig. Jednak w procesie prostowania felg nie maszyna jest najważniejsza a doświadczenie jej operatora.

W razie potrzeby felga może być spawana, napawana lub toczona na miejscu, bez oddawania jej do innego warsztatu.
Do spawania aluminium wykorzystujemy metodę tig w osłonie argonu
Najlepszym sposobem na poprawę wyglądu Twojego samochodu jest zamontowanie ładnych aluminiowych felg. A co jeśli felgi przestają zamiast upiększać tylko szpecą? Fabrycznego wyglądu nabiorą po malowaniu proszkowym

Malowanie proszkowe polega na nałożeniu cząsteczek farby proszkowej, posiadających przeciwny ładunek elektryczny niż malowana obręcz. Ten sposób lakierowania charakteryzuje się wysoką trwałością i odpornością na ścieranie. Tradycyjne malowanie na mokro nie zapewnia takiej wytrzymałości powłoki lakierniczej. Użycie profesjonalnych urządzeń pozwala nam na przywrócenie feldze fabrycznego blasku.

Po nałożeniu warstwy farby proszkowej felga trafia do pieca, gdzie w precyzyjnie kontrolowanej temperaturze nałożony lakier nabiera trwałości i oczekiwanego wyglądu.

Felgi przed renowacją zostają sprawdzone pod kątem krzywizny, ewentualne odkształcenia zostają usunięte, w razie potrzeby wyszczerbienia np. otarcia o krawężnik zostają napawane i przetoczone. Następnie felgi trafiają do piaskowania gdzie jest usuwana cała stara powłoka lakiernicza. I tak przygotowane felgi mogą zostać poddane polimeryzacji.

Do tego działu naszej firmy zapraszamy od czerwca 2017